OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Cool SMS-ovi 9. mesec RexygtdCool SMS-ovi 9. mesec Fzck7b_thCool SMS-ovi 9. mesec Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Cool SMS-ovi 9. mesec

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Cool SMS-ovi 9. mesec Empty Cool SMS-ovi 9. mesec sub ruj 04, 2010 2:56 pm

*Little_Candy_Diva*

*Little_Candy_Diva*
-Novi Član-
-Novi Član-

    Sinoć sam otišla kući,otključala stepenice,popela se na vrata,otvorila svetlo,ugasila pidžamu,obukla krevet i sve to zbog tvog poljupca.

    Volim your eyes,zato što su very nice,malčice look at me,posle don't forget me,srce mi tik-tak for you,because I love you!!!

    Nikad nisam htela da te povredim,nikad nisi znao koliko te volim.A ja sam u tvojim očima videla zvezde koje sam htela da dostignem,sve što sam od tebe želela je da snažno zagrliš me.

    Ni po čemu poseban eto to si ti,ni po čemu poseban a opet tako deluješ...Sediš uvek sam,a možeš biti sa svima,nikog ne biraš za svog partnera...Znam,jednom si izgubio i patiš za tim.Nisi jedini,samo pogledaj u stranu,tu sam ja i želim da ti pomognem...

    Živim za tren kad si samo moj,kad pripadaš meni i sanjaš o meni.Živim za dan da svaki svoj dah podarim tebi,da voliš me zauvek i da si kraj mene...zauvek...

    Moje srce je stvoreno za tvoju ljubav,a tebi je teško da me pogledaš...Ja sve dajem da držim te za ruku,a ti ne želiš ni reč da mi kažeš.Nije mi bitno što ćeš otići,ako mi daš poslednji pozdrav,nešto po čemu ću da te pamtim...Želim samo da te se po nečemu setim.Ako već moraš da nestaneš,omogući mi da zauvek pamtim da si sa mnom bio,da si me voleo,da si sa mnom o ljubavi sanjao...

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.