OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Žena na prozoru RexygtdŽena na prozoru Fzck7b_thŽena na prozoru Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Žena na prozoru

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Žena na prozoru Empty Žena na prozoru pet ruj 03, 2010 5:47 pm

Alisper 4ever

Alisper 4ever
-Kupuješ OK!-
-Kupuješ OK!-

Prije nekoliko dana, dok sam bila na prijateljevu rođendanu, dogodilo se neuobičajeno. Naime zabava se odvijala u dvorištu iz kojeg se vide mnoge kuće u ulici, pa i kuću moje prijateljice. Dok sam se tako zabavlja s društvom, pogledala sam prema njezinoj kući i ugledala prilično čudan prizor: na prozoru je stajala neka nepoznata žena i gledala u mene. To i ne bi bilo toliko strašno da baš toga dana nisam doznala da je moja prijateljica na moru. No u prvome trenutku to mi uopće nije palo na um, nego sam samo okrenula glavu i nastavila razgovarati s društvom. Ali cijelo vrijeme pomalo čudno osjećala i kao da me neka sila vukla da ponovno pogledam prema onom prozoru. Žena kratke crne kose i dalje je bila na njemu i dalje gledala u mene, čak su je i moje prijateljice zamijetile. Kad smo ispričale dečkima iz kvarta što smo vidjele, nisu nam, dakako, provjerovali. Još su nam se počeli i rugati. No iako nam nitko nije vjerovao, odlične smo istražiti što je zapravo bilo posrijedi. Sutradan smo krenule u potrazi za nepoznatom ženom. Pozvonile smo na vrata prijateljičina stana, ali nismo imali sreće, nitko nam nije nam nije otvarao. Nakon nekoliko neuspjelih pokušaja zaključile smo da je sve ipak bilo pod naše bujne mašte i odustale smo od daljnje potrage. Ali još smo neko vrijeme ostale stajati ispred kuće, baš ispod onog prozora. Nakon nekoliko minuta na njemu smo ugledale škare, koje su stajale. Zavjese se nekako neobično pomicale, što ne bi bilo čudno da je puhao vjetar, ali bilo je vrlo vruće i bez daške povjetarac. Razočaran uzludno potragom, krenule smo kući. Sutradan sam, prolazeći kraj prijateljičine kuće, ugledala sam onu ženu crne kratke kose kako izlazi iz nje. U ruci su joj krvave škare. Iako je od tog događaja prošlo više od mjesec dana, moja prijateljica još nije vratila s mora. Tako su mi bar rekli susjedi, no ja im baš ne vjerujem. Sve mi je još sumnjivo otkako sam njezine roditelje vidjela u crnini

2Žena na prozoru Empty Re: Žena na prozoru pet ruj 03, 2010 8:45 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
-Kupuješ OK!-
-Kupuješ OK!-

Ok je ova prica:)

http://www.daily-gossip.forumotions.in

3Žena na prozoru Empty Re: Žena na prozoru sub pro 06, 2014 5:36 pm

BunnyHunny


-Novi Član-
-Novi Član-

Paaa ok.je nije nesta al ok

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.