OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Ja se konja bojim...  RexygtdJa se konja bojim...  Fzck7b_thJa se konja bojim...  Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Ja se konja bojim...

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Ja se konja bojim...  Empty Ja se konja bojim... pet ruj 03, 2010 6:44 pm

Alisper 4ever

Alisper 4ever
-Kupuješ OK!-
-Kupuješ OK!-

Bilo je to prošlog ljeta. Bratić i ja bili smo na jahanju. Na jahališti je bila jedna kobila. Kako me bratić uvijek nešto zeza, ovog sam puta ja htjela zeznuti njega. Nagovorila sam ga da jaše prvi, a kad se popeo cerekom sam mu rekla da će kobila svakako ispustiti ono smeđe smrdljivo. No njegov je krug jahanja prošao bez ikakvih problema. Kad je došao red na mene, uzjahala sam, a nakon nekoliko minuta kobila je stala kao ukopana. Pitala sam trenera što se zbiva, a on je odgovorio: Pogledaj iza sebe! Dogodilo se baš ono što sam rekla da će se dogoditi bratiću - kobila je ostavila veliku smrdljivu hrpu. Od nelagode sam sjahala i baš stala u tu njein kaku. Ajme, kakav totalni neugodnjak!

2Ja se konja bojim...  Empty Re: Ja se konja bojim... pet ruj 03, 2010 8:56 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
-Kupuješ OK!-
-Kupuješ OK!-

Jadnicaa....izblamirala see!!

http://www.daily-gossip.forumotions.in

3Ja se konja bojim...  Empty Re: Ja se konja bojim... sub sij 01, 2011 11:07 pm

kitty


-Novi Član-
-Novi Član-

JOJ CURO BAŠ MI TE JE ŽAO

4Ja se konja bojim...  Empty Re: Ja se konja bojim... čet pro 06, 2012 12:03 pm

Mariškaa


-Novi Član-
-Novi Član-

a jadnaa haha

5Ja se konja bojim...  Empty Re: Ja se konja bojim... sub lip 13, 2015 10:15 pm

MidnightLadyFun


-Novi Član-
-Novi Član-

affraid lol! hahahahah

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.