OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

ŠKOLSKI HODNIK  RexygtdŠKOLSKI HODNIK  Fzck7b_thŠKOLSKI HODNIK  Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

ŠKOLSKI HODNIK

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1ŠKOLSKI HODNIK  Empty ŠKOLSKI HODNIK pet tra 03, 2015 12:52 pm

ljubica


-Novi Član-
-Novi Član-

ŠKOLSKI HODNIK
Bilo je to u četvrtak kada smo imali sat tjelesnoga.
Laura i ja smo morale ostati da se pripremimo za školsko natjecanje.
Laura i ja smo puno vježbale kada sam se okrenula prema satu otkucavala je ponoć počele smo se tresti pa smo odlučile otići do automata po topli čaj.Laura i ja polako smo hodale do automata i čule smo korake kako se približavaju nama taj bi osječaj pripisala umoru pa smo nastavile put do automata po čaj odjednom smo čule promukli muški glas koji je rekao MAKNITE MI SE S PUT.Toliko smo se prepale da nam se čaj prosuo po podu.Čim smo rekle tko si ti on je nestao.Umor nas je zaista svladao.Odlučile smo otići do prozora da uhvatimo malo svježeg zraka osjetile smo da nam je netko stavio ruku na rame pa smo se okrenule a to je bio onaj mladić blijed u licu u dugom crnom kaputu.Laura je stavila ruku na vrata i osjetila da krvari .Njezinom se tjelom proširio bijes i neopisiva snaga te je svom snagom odgurnula mladića u crnom kaputu.Od silnog udarca on je udario u zid a iz ruke mu je ispao mali đepni nižić.Počele smo trčati koliko su nas noge nosile te smo naišle na autobus koji nas je odvezao kući.Kada sam se probudila otišla sam s mamom slušati vijesti kako je sinoć školu"poharala" skupina huligana koja su devastirali sve redom....KRAJ

ADRESA LJUBICA RAJČIĆ 1.SVIBANJ 1995 BROJ KUCE 105 POŠTANSKI BROJ 44323 RAJIĆ .AKO STE OVO STO SAM NAPISALA SAMO MI NAPISITE IME LJUBICA .R.

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.