OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Ubojica moje sestre!!! RexygtdUbojica moje sestre!!! Fzck7b_thUbojica moje sestre!!! Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Ubojica moje sestre!!!

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Ubojica moje sestre!!! Empty Ubojica moje sestre!!! sri lis 15, 2014 11:06 am

lorena


-Novi Član-
-Novi Član-

Tamara je imala deset godina zivela je u vili sa roditeljima i sestrama i za dva dana je najstarija sestra trebala da se uda i uvece papir je pao pored nje i u njemu je pisalo "tvoja sestra ce se udati za mene zapamti sta ti kazem" uplasila se i otrcala kod sestre i pokazala joj papir ali kad ga je ona videla natpis je nestao nije joj poverovala. Tamara je otisla u sobu i ukljucila je kompjuter i napisala ime vile i videla je tekst koji ju je sokirao "U TOJ VILI JE ZIVEO MOMAK KOJI JE PRIMORAVAO DEVOJKE DA SE UDAJU ZA NJEGA KADA MU JE NEKA ZENA DOSADILA UBIO BI JE NOZEM I POSLE TELO BACIO PSIMA POSLE BI SE PONOVO OZENIO I PONAVLJAO POSTUPKE. ALI JEDNOG DANA JE UMRO NEZNA SE OD CEGA ALI DUH MU JE OSTAO U KUCI I TRAZI OD MLADIH DEVOJAKA DA SE UDAJU ZA NJEGA AKO NEKA NE PRISTANE UMRE Za JEDAN DAN. Tamara je brinula za nju ali nista nije mogla da ucini za dva dana sestra joj vec bila i prvu noc nakon sto se udala opet joj je neko poslao pismo u kojem je pisalo "TVOJA SESTRA SE NIJE UDALA ZA MENE ZAZALICE" tamara je od straha bacila papir kroz prozori i uzela je mobitel i pozvala sestru pricali su i tamara nije htela da prekine dok se nije uverila da je dobro ali posle par dana tamarina sestra je umrla i na sahrani tamara je opet dobila poruku "JESAM LI TI REKAO DA CE ZAZALITI" http://www.rebeldema http://www.rebeldema

2Ubojica moje sestre!!! Empty Re: Ubojica moje sestre!!! pon srp 06, 2015 9:20 am

Tamara34


-Novi Član-
-Novi Član-

Ovo je sasvim ok prica a i dobra je pa obozavam ZONU SUMRAKA!

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» Ubojica moje sestre

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.