OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Kao kakica RexygtdKao kakica Fzck7b_thKao kakica Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Kao kakica

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Kao kakica Empty Kao kakica pet ruj 03, 2010 6:34 pm

Alisper 4ever

Alisper 4ever
-Kupuješ OK!-
-Kupuješ OK!-

Bio je lijep, sunčan dan. Iako više nisam klinka, obožavam se ljuljati i klackati na igralištu u parku. Moje su frendice već čekale na klupi, a meni je srce poskočilo kao ludo kad sam vidjela da je s njima i moj simpa. Nisam mogla oskinut oka sa njega, zato nisam ni vidjela poveći kamen isper sebe. Spotaknula sam se o njega, pala preko klupe i završila ravno u blatnoj lokvi. Kad sam ustala, izgledala sam kao da sam se ukakala u gaće. Svi u bližoj i daljoj okolini urlikali su od smijeha, a meni je na glavi izrasla golema kvrga. Koji peh! Zemljo, molim te učini uslugu..

2Kao kakica Empty Re: Kao kakica sri oľu 16, 2011 3:00 pm

kitty


-Novi Član-
-Novi Član-

ajoj...........jadna ti...... No

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.