OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!

Join the forum, it's quick and easy

OK! Life Forum
Dobrodošla na forum SAMO za cure o časopisu OK!Poznatom diljem svijeta !! Tvoje je samo da se registriraš ili loginiraš i zabava počinje! I ne ovo nije još jedan bezveze forum ili kopija,nego originalna ideja gdje ćeš moći smišljati svoje priče za zonu sumraka ili nam pričati svoje priče za stravu&užas-Ma koliko ja pričam,uđi!!
OK! Life Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na forum OK! Life.

Jesi li magnet za dečke? RexygtdJesi li magnet za dečke? Fzck7b_thJesi li magnet za dečke? Tvdbaner

You are not connected. Please login or register

Jesi li magnet za dečke?

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Jesi li magnet za dečke? Empty Jesi li magnet za dečke? pet ruj 03, 2010 5:04 pm

Lady Cullen

Lady Cullen
-Čitaš OK!-
-Čitaš OK!-

Je li ti ikada prišao nepoznati dečko i pitao bi li izašla s njim?

a) Dakako, dečki mi neprestano prilaze i žicaju broj moba.
b) Ne, to se na žalost nije još dogodilo.
c) Da, to mi se nekoliko puta dogodilo.

Što misliš, kako bi te opisala tvoja najbolja frendica?

a) Seksi i uvijek na pravnom mjestu u pravo vrijeme.
b) Slatka i malo sramežljiva.
c) Zabavna i pouzdana.

Za vrijeme praznika imaš honoratni posao u jednom fitness klubu. Što se događa?

a) Ništa posebno, provodim praznike među smrdljivim tenisicama i dosadnim ljudima.
b) Super je, to je oaza flerta, ima puno slatkih dečki.
c) Pokušavam dobro odraditi svoj posao i smišljam što ću si lijepo kupiti kada dobijem plaću.

Petak navečer, zabava u punom jeku... Gdje si?

a) Plešem sa slatkim dečkom ili se dobro zabavljam na šanku.
b) Promatram druge dok plešu.
c) Motam se sa svojim curama oko plesnog podija.

Je li ti važno da si dečkima privlačna?

a) Želim biti privlačna, ali najvažnije mi je da sam sebi lijpa.
b) Ne, nije mi važno što o meni misle dečki.
c) Naravno, to mi je vrlo važno.

Kad se za to pruži prilika, flertaš li rado s dečkima?

a) Da, obožđavam to. Onda se dobro osjećam.
b) Može biti zabavno.
c) Ne, ne volim to i čudno bih se pritom osjećala.

U subotu tvoja prijateljica priređuje tulum za rođendan, na kojem će biti puno cool dečki iz vaše škole. Što ćeš odjanuti?

a) Na tulume uvijek idem sređena- cool majica i minjak.
b) Neku dobru haljinicu. Pa idem na rođendanski party!
c) Odjeću u kojoj se ugodno osjećam: pamučnu majicu i traperice.

RJEŠENJA: Jesi li najviše zaokruživala crvene, plave ili ljubičaste odgovore?

Crvena 100% PRIVLAČNOSTI:

Čestitamo! Ti si dosita pravi magnet za dečke. Gdje god jesi, svi te pogledi prate i dečki se tuku za broj tvog moba. Savjet: Budući da si neprestano u središtu pozornosti, ostavljaš u sjeni i čak svoju najbolju prijateljicu. Bilo bi dobro da katkad malo povučeš u sjenu.


Ljubičasta 50% PRIVLANOSTI:

Sviđaš se mnogim dekima i oni vole biti u tvojoj blizini. Savjet: Neki tvoji obožavatelji mođda još nisu skupili hrabrosti da ti priđu i stoga budi malo otvorenija i pristupačnija i svi će dečki trčati za tobom.


Plava 2% PRIVLAČNOSTI:

Dečkima se doimaš previše sramežljivo i pomalo dosadno. Savjet: Moraš malo izaći iz čahure u koju si se zavukla, jer ćete tek tada drugi zamjetiti. Dakle, na sljedećem partyju - odmah na plesni podij!

http://famouslife.forumcroatian.com/

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.